Конкурси
"Соняшник"

 V  Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник»-2014  відбудеться   4  березня 2014 року. Реєстрація учасників гри триває  до 31 січня 2014 року на сайті гри у розділі «Реєстрація у грі». У грі беруть участь учні 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів та форм власності. Розмір організаційного внеску за участь у грі в 2014 році буде 12,50 грн. з одного учасника.  Гру "Соняшник" буде присвячено вшануванню пам'яті Кобзаря,  200-річний ювілей якого усі ми відзначатимемо в 2014 році.


Положення про Всеукраїнську народозначу гру "Соняшник"


Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської і студентської молоді ім.Т.ШевченкаНа підставі листа Міністерства освіти і науки України від 06.09.2013 № 1/9-6111 про проведення IV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Шевченка з метою вшанування творчої спадщини Тараса Шевченка, виявлення творчо обдарованої учнівської молоді, майбутньої плеяди літературних митців, розвитку їх творчого потенціалу, виховання в молодого покоління українців поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні; заохочення учнів до вивчення рідної мови, підвищення рівня загальної мовної культури та  у рамках відзначення у 2014 році 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка у 2013/2014 навчальному році проводиться IV Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Т. Шевченка .


Положення про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка 
ХІІІ Всеукраїнський конкурс учнівської творчості

На відзначення у 2014 році 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка та на виконання Указу Президента України від    22 березня 2002 року № 284 «Про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості», що проходить під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!» та присвячений Шевченківським дням, (далі – конкурс) проводиться з 1 листопада 2013 року до 25 лютого  2014 року у номінаціях «Література» та «Історія України і державотворення» на тему: «Україна, як і великий наш Кобзар, – вічні» (сім’я → родина → рід → народ → нація). Урочисте відкриття Конкурсу проводиться 9 листопада 2013 року .

Положення про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості


XIV Міжнародний конкурс з української мови ім. П.Яцика


ХІV Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика стартуватиме 9 листопада 2013 року у Житомирському телевізійному центрі (вул. Театральна, 2) об 11.00 год.
Звертаємо увагу, що Міністерству освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управлінням освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій до 1 січня 2014 р. необхідно надіслати відомості про переможців ІІІ етапу серед учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів та переможців         ІІ етапу з числа студентів вищих навчальних закладів на адресу:                        01034, м. Київ, вул. Ярославів Вал, 21Є, офіс 57 (електронна адреса: lum2003@ukr.net; т/факс: (044) 486-53-78).
У січні 2014 р. проводиться підсумковий етап для учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів, для студентів вищих навчальних закладів – в Автономній Республіці Крим, обласних центрах, містах Києві та Севастополі у день, визначений Лігою українських меценатів за погодженням з Міністерством освіти і науки.

 Положення про Міжнародний  конкурс з української мови імені Петра Яцика 
ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРА-КОНКУРС З УКРАЇНОЗНАВСТВА "ПАТРІОТ"

Конкурс вперше відбувся у 2010 році. У першому конкурсі «Патріот» у 2010 році взяли участь 36941 учень з 1196 навчальних закладів України. Організатором Конкурсу є Товариство з обмеженою відповідальністю «Центр творчих ініціатив "Клєвєр”» (м. Луганськ) за участю Горлівського державного педагогічного інституту іноземних мов. Метою конкурсу є формування в учнів різнобічних знань про Україну, виховання патріотизму, любові до Батьківщини, глибокої поваги до держави, її історії, традицій, пізнання культури українського народу, краси й самобутності української мови, розвиток духу змагань.
Учасниками Конкурсу можуть бути учні 2-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України. Учасники змагаються у п’яти вікових категоріях: 2-3, 4-5, 6-7, 8-9 та 10-11 класи. Конкурсні завдання цікаві, веселі й доступні дітям з різним рівнем підготовки. Вони містять запитання з багатьох шкільних предметів: мови, літератури, історії, географії, українознавства та відображають різнобічну інформацію про нашу країну. Конкурс фінансується за рахунок організаційних внесків учасників.

Сайт конкурсу - http://uclever.com. На сайті можна ознайомитись з умовами проведення конкурсу, завданнями та відповідями на них за попередні роки.