Нормативне забезпечення

Нормативне забезпечення

1.Наказ МОН України від 21.08.2013 №1222 "Про затвердження орієнтовних вимог оцінювання навчальних досягнень учнів із базових дисциплін у системі загальної середньої освіти".

 2. Лист Міністерства освіти і науки України від _24.05.2013 №_1/9-368 "Про організацію навчально-виховного процесу у 5-х класах загальноосвітніх навчальних закладів і вивчення  базових  дисциплін в основній школі ".

 3.Працюємо за новими програмами:


  •  УКРАЇНСЬКА ЛІТЕРАТУРА 5–9 класи програма для загальноосвітніх навчальних закладівПрограму підготували: Р. В. Мовчан, доктор філологічних наук (керівник групи); К. В. Таранік-Ткачук, кандидат педагогічних наук, головний спеціаліст Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України; М. П. Бондар, кандидат філологічних наук (Київ); О. М. Івасюк, кандидат філологічних наук (Чернівці); С. А. Кочерга, доктор філологічних наук (Ялта); Л. І. Кавун, доктор філологічних наук (Черкаси); О. І. Неживий, кандидат педагогічних наук (Луганськ); Н. В. Михайлова, учитель-методист (Київ)

Нормативне забезпечення 2011-2012 н.р.

1. Інструктивно-методичні рекомендації щодо викладання української мови і української літератури у 2011-2012 н.р. (у навчальних закладах з українською мовою навчання)
2. Українська та рідні мови, інтегровані курси "Література" у загальноосвітніх закладах з навчанням російською мовою та іншими мовами національних меншин

3. Про проведення єдиного уроку, присвяченого відзначенню 20-ї річниці незалежності України.
Методичні рекомендації до проведення у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах України Першого уроку: "Україна - наш спільний дім”
(Лист Міністерства освіти №1/9-516 від 06.07.2011)

Навчальні програми